Biuro tłumaczeń z siedzibą na Śląsku

Biuro tłumaczeń oferuje szeroki wachlarz usług. Oferta składa się z tłumaczeń pisemnych, tłumaczeń ustnych – symultanicznych i konsekutywnych, tłumaczeń przysięgłych – skierowana jest zarówno dla partnerów biznesowych i instytucji jak i dla klientów indywidualnych. Parce nad tłumaczeniem zaczynają się gdy klient przekaże zlecenie oraz tekst tłumaczenia. Nasze usługi tłumaczeń pisemnych przysięgłych mogą odbyć się w dwóch trybach: normalnym oraz ekspresowym.

tłumacze

Autor: TED Translators
Źródło: http://www.flickr.com

Tryb normalny obejmuje do 5 stron dziennie w ciągu dwóch dni roboczych. W trybie ekspresowym realizacja tłumaczenia odbywa się w tym samym dniu, w którym zostało złożone zamówienie, a tłumaczone jest więcej niż pięć stron dziennie. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną oferta kliknij poniższy link: tłumaczeń .

Grupa języków, którymi się trudnimy stale się powiększa. Obecnie nasza oferta obejmuje zarówno języki europejskie jak i pozaeuropejskie. Niektóre z nich to na przykład: angielski, niemiecki, albański, czeski, estoński, macedoński, słoweński, włoski, japoński. W ofercie biura Lidaria tłumaczone są również teksty specjalistyczne między innymi z zakresu: technika i motoryzacja, bankowość, architektura, medycyna, ochrona środowiska. Co ważne tłumaczenie specjalistycznych tekstów odbywa się bez dodatkowych opłat.

Do zespołu biura tłumaczeń należą wykwalifikowani lingwiści o dużym doświadczeniu zawodowym. Wszyscy nasi lingwiści kierują się dewizą „Optimo modo”, dlatego pomagamy rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy związane z tłumaczeniami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Za pośrednictwem strony internetowej można wysłać zapytanie o bezpłatną wycenę – .