Damskie buty na lato. Co dobrze jest posiadać we własnej szafie? Jakie buty są niezastąpione?

Zbliżający się letni sezon, to idealny czas na to, żeby zajrzeć do swojej szafy z butami oraz sprawdzić, czy jesteśmy dobrze przygotowane na lato. Z pewnością nie może zabraknąć w takiej szafie niektórych z najpopularniejszych rodzajów letnich butów.

damskie sandały

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Gdy chodzi o buty letnie damskie, to pewnie dużo kobiet nie wyobraża sobie, by skończyć na jednej parze. Nic w tym dziwnego, gdyż wybór jest tak spory, iż nie sposób się ograniczyć do jednego rodzaju butów. Panowie z pewnością nie mają takiego problemu, natomiast kobiety wręcz odwrotnie. Damskie sandały to z pewnością numer jeden na letni sezon. Natomiast występują w tak różnych wersjach, iż jest w czym wybierać. Są sandały na koturnie, jakie świetnie sprawdzą się również na letni, szalony wieczór na wakacjach. Mamy sandały z zabudowaną kostką. Są sandały, które składają się z bardzo małej ilości pasków, a są takie, które zakrywają prawie całą stopę. Poza tym bogactwo barw także nie ułatwia wyboru.
buty letnie damskie

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Jednak damskie sandały to nie jedyna możliwość. W letni sezon sprawdzą się też różnego rodzaju klapki. Wykonane są z różnych materiałów i także mają one różne formy. Rozpoznawalne najbardziej są chyba japonki. Co ciekawe, są to buty tak samo popularne zarówno wśród kobiet jak i panów. Gdy chodzi o buty letnie damskie, to nie można zapominać o dużej ilości balerin, które są jednym z najpopularniejszych rodzajów butów. Latem dość popularne są wersje bardziej przewiewne, plecione, albo tkane. Żadna z kobiet nie obędzie się bez choćby pary sprawdzonych i wygodnych balerin – damskie sandały.
Gdy mowa o wygodzie, to nie sposób nie powiedzieć o trampkach. Są to pewnie jedne z najwygodniejszych butów, w których śmiało możemy spacerować bardzo długo. Bez obawy, iż obetrą nas jakieś paski. Zdawałoby się, iż przecież są to buty całkiem sportowe i nie nadadzą się przykładowo do sukienki na lato. Natomiast nic bardziej mylącego. W modzie jest bowiem lżejsza, letnia stylizacja, której idealnym dopełnieniem są właśnie trampki. Warto posiadać we własnej szafie więcej, aniżeli jedną parę, w różniących się kolorach -.

To z pewnością nie wszystkie z propozycji, jeśli chodzi o buty damskie na lato. Jednak z takim zestawem, jak powyższy z pewnością będzie w czym wybierać w letnią porę. Co sezon są też nowe wzory obuwia, jakie podyktowane są najnowszymi trendami. Z tego względu warto śledzić na bieżąco jak sytuacja wygląda.