Gdzie powinno wybrać się na kupowanie w Bytomiu

Jeśli wybierasz się na zakupy do Bytomia to na pewno powinieneś poznać parę miejsc, jakie bez wątpienia pożądane byłoby odwiedzić. W Bytomiu odkryjemy między innymi sporo intrygujących galerii handlowych, w jakich znajduje się wiele przeróżnych sklepów, z pewnością więc warto wybrać się do najpopularniejszych galerii w Bytomiu. Jakich?

Centrum handlowe

Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Idąc na zakupy w Bytomiu bezspornie powinno się wpaść do Galerii Handlowej M1 Bytom. Odszukasz tu liczne sklepy odzieżowe i obuwnicze popularnych marek, a także majętne zaplecze gastronomiczne i usługowe. Galeria M1 Bytom posiada istotnie dużo do zaoferowania, jest niesłychanie obszerna, gustowna i znajduje się tu masa intrygujących sklepów, gdzie kupisz wanna Cersanit LORENA 150×70. Po zakupach zdołasz wybrać się na pyszną kawę lub pizzę, bądź skorzystać z innego lokalu gastronomicznego, bowiem w tej galerii na pewno ich nie brak.

Wózek z zakupami

Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com

Sporą atrakcją w Bytomiu cieszy się również Agora Bytom, Galeria Handlowa, która na terenie Bytomia powstała dosyć niedawno. Od samego początku wzbudziła ona rozległe zainteresowanie, nic więc dziwnego, że masa osób planując zakupy w Bytomiu wybiera się właśnie tam, aby kupić np. sprawdź polecaną stronę www. Agora Bytom to nowomodna, ładna i bardzo duża Galeria Handlowa, jaka znajduje się w samym centrum miasta na placu Kościuszki. Jest to miejsce, do którego wolno przyjść na zachwycające zakupy, ale nie tylko, bo Agora Bytom to także inwestycja kulturalna i rozrywkowa, znajdują się tu nie tylko sklepy znanych marek, lecz również liczne restauracje, kawiarnie i kina, na dodatek zdołamy tu także odwiedzić galerię sztuki i śliczną kameralną salę widowiskową. Znajduje się tu też plac zabaw dla dzieci, na którym pod opieką wykwalifikowanych osób można zostawić swoje pociechy na czas zakupów i także dzisiejszy muzyczny klub PIN-UP. Z pewnością zakupy w Galerii Agora Bytom okażą się kapitalnym przeżyciem, szczególnie, iż mnóstwo sklepów proponuje liczne promocje, rabaty i bony, dzięki czemu sporo rzeczy możesz nabyć po znacznie tańszych i bardziej przystępnych cenach.