Konkurencyjne oferty operatorów komórkowych mobilnego Internetu na kartę

Dziś wyjątkowo cenimy sobie nielimitowaną sposobność korzystania z sieci internetowej. Nowoczesne telefony komórkowe są dostosowane do używania przeglądarek internetowych, a operatorzy znanych sieci, chcąc sprostać naszym oczekiwaniom, proponują pakiety internetowe w bardzo okazyjnych cenach.

Internet na mobilnym urządzeniu

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com

W bardzo popularnej ofercie na kartę Orange Pop, mamy do wyboru mnóstwo pakietów internetowych, dostosowanych do naszych potrzeb. Jest także możliwość kupna pakietów całodobowych z transferem danych 200MB, miesięcznych z 500MB lub 2GB, a nawet 5GB z nieograniczonymi SMS-ami. Nie jesteśmy zobowiązani do opłacania żadnego abonamentu, po prostu wedle naszych upodobań jednorazowo zakupujemy odpowiadający nam wariant, rzecz jasna nie rezygnując z obecnej taryfy. Na dodatek w ramach Orange Free na kartę otrzymujemy gratisowe bonusy internetowe, których wysokość uzależniona jest od sumy doładowania. W sumie możemy zyskać od 500MG aż do 36GB! Promocje dotyczą wszystkich doładowań! Drugą propozycją Internetu mobilnego z dodatkowymi bonusami jest Plus Internet na kartę. Przy samej aktywacji starteru dostajemy już 3GB darmowego Internetu, a do dwunastu doładowań za co najmniej 20 zł, zyskujemy 1GB za darmo. Mamy więc możliwość otrzymania gratis aż 12 GB ultraszybkiego Internetu w technice LTE. Rzecz jasna, aby móc korzystać z tych propozycji potrzebujemy odpowiedniego telefonu. Samsung Corby ma funkcje HTML i WAP, które umożliwiają korzystanie z Internetu (internet na kartę od Plusa). Ponadto ma szeroki, wygodny ekran dotykowy, który znacząco ułatwia oglądanie stron internetowych, a pamięć wbudowana to aż 96 MB. Z tego powodu Samsung Corby jest bardzo często kupowanym telefonem.

Z całą pewnością należy powiedzieć, że jeśli chodzi o Internet bezprzewodowy, to Orange jest liderem na rynku usług telekomunikacyjnych (Przejdź do Ceneo). Orange POP i bardzo atrakcyjna funkcja Orange Free na karte gwarantuje oszczędność pieniędzy, jest bardzo elastyczna, przystosowująca się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Plus Internet na karte jest również bardzo atrakcyjną propozycją, tym bardziej, że gwarantuje dostęp do technologii LTE.