Suszarki hotelowe to bezpieczne urządzenia, jakie mogą podnieść standard obiektów

Detalem obowiązkowym w zaopatrzeniu hoteli, basenów czy innych powszechnych toalet są suszarki. Czasem w drodze towarzyszy nam jedynie mała torba, do której jesteśmy w stanie spakować zaledwie najważniejsze rzeczy, suszarka nieczęsto się tam znajduje. Właściciel szanującego się pensjonatu czy hotelu ma obowiązek zadbać o wstawienie tego urządzenia w pomieszczeniach do dyspozycji gości dla ich komfortu i podniesienia standardu lokalu.

basen w hotelu

Autor: Jorge in Brazil
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjście na dwór w wilgotnych włosach nie jest wcale należytym rozwiązaniem. Może nas przewiać, przez co zachorujemy. O ile nawet nie mamy celu nigdzie wychodzić po kąpieli, niewysuszenie włosów może osłabić cebulki oraz doprowadzi do tego, że zabrudzenia szybciej przylepią się do nich, a mechaniczne pocieranie włosów o poduszkę niszczy je. Większość zarówno pań, jak i mężczyzn twierdzi, że suszarki hotelowe to trzon wyposażenia, dlatego że za ich wsparciem układają sobie fryzurę i nie mają obaw, że będą źle wyglądać.

Na dzień dzisiejszy posiadamy kilka rodzajów omawianego urządzenia o odmiennych mocach. Uruchamia się je prędko, korzysta mile przez wzgląd na wygodną rączkę. Suszarki hotelowe posiadają przewód, który po zdjęciu z obudowy urządzenia załącza je, ale też automatycznie wyłącza po jego odłożeniu – na stronie Impeco. Dodatkową zaletą jest specjalny system zabezpieczający przed przegrzaniem . Montowane są w obiektach SPA, centrach rozrywki, hostelach. Wytrzymałość na przeróżne czynniki zewnętrzne, np. wpływ wilgotności to spory plus, zdarza się więc instalować je w miejscach,w których tradycyjne się nie sprawdzą ze względów bezpieczeństwa, np. na basenach. Te przyrządy elektroniczne są niedrogie w utrzymaniu w porównaniu do tradycyjnych suszarek . Ich powietrze nie ogrzewa się tak jak w pokojowych urządzeniach, na skutek czego pobiera mniej prądu. Lubiani producenci to: Merida, Starmix, Linea Trade.

Jeżeli zależy Ci na zadowoleniu z pobytu ludzi odwiedzających Twój hotel, powinieneś umieścić w nim suszarki hotelowe. Są bowiem ekonomiczne, w związku z tym przyjazne dla Twojej kieszeni, a dodatkowo bezpieczne w korzystaniu z nich. Goście nie będą mieli zastrzeżeń co do tego, że warunki hotelu są na stosownym poziomie.