Chcesz zaistnieć w internecie – skorzystaj z usług firmy Kombinet

Zdobycie mocnej pozycji na rynku, w szczególności wysoce konkurencyjnym, wymaga dużych inwestycji w marketing mix. Każdy dobry manager wie jak ważne są cztery jego elementy tj. produkt, cena, dystrybucja oraz promocja. Dość często przedsiębiorstwa zlecają innym podmiotom wykonanie odpowiednich usług na zasadzie outsourcingu. Płyną z tego korzyści dla obu stron umowy. Przykładowo dość często zdarza się, że mikroprzedsiębiorstwom bardziej opłaca się zlecenie usług związanych z promocją – podmiotom zewnętrznym, niż zatrudnianie dodatkowych wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie popularną formą reklamy jest strona internetowa, będąca wizytówką danego przedsiębiorstwa. Profesjonalne projektowanie stron oferuje firma Kombinet.

Kombinet działa z powodzeniem na rynku internetowym od wielu lat. Wachlarz oferowanych usług związanych z promocją w internecie jest szeroki. Misją firmy Kombinet jest projektowanie profesjonalnych serwisów internetowych – zarówno prostych wizytówek firmowych, jak i obszerniejszych portali i sklepów internetowych, a również administrowanie takimi systemami. Firma postawiła sobie jako cel dostarczanie klientom niezawodnych narzędzi do efektywnej promocji przedsięwzięć internetowych.

Aby odnieść sukces istotne jest jednostkowe podejście do każdego klienta. Taką właśnie postawę prezentuje firma Kombinet, oferując swoim klientom indywidualną ofertę jak najbardziej dopasowaną do ich obecnych i przyszłych preferencji. Wieloletnie doświadczenie osób tworzących zespół pozwala zaoferować szeroki wachlarz usług.Wybraną ofertę zaprezentowano poniżej.

Projektowanie serwisów www i CMS to usługa, w ramach której tworzone są nowoczesne i funkcjonalne serwisy internetowe. Serwisy internetowe stworzone przez Kombinet są wydajne, estetyczne, zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Większość serwisów oparta jest na rozwiązaniu typu CMS, co znaczy, że można dokonywać w nich w sposób intuicyjny modyfikacje. Znaczącym aspektem pracy nad projektowanym serwisem jest ciągły kontakt z klientem, który oferuje firma Kombinet. Na podstawie wytycznych, wskazówek przekazanych przez klientów graficy przygotowują propozycje wyglądu strony głównej oraz podstron, które będą na niej bazować. Po akceptacji ze strony klienta grafika jest gotowa do umieszczenia w Internecie. Oprócz tego firma oferuje prosty w obsłudze panel do zarządzania treścią, dzięki któremu wstawienie obrazka czy dodatkowej treści na stronie nie jest problemem, nawet dla osób średnio orientujących się w narzędziach internetowych.

Dobrze zbudowany i odpowiednio wypromowany sklep internetowy często jest głównym źródłem zysków dla firm. Firma Kombinet oferuje pełne wdrożenie sklepów internetowych w oparciu o najnowsze oprogramowanie. Oferta dopasowana jest do każdego klienta indywidualnie, na podstawie analizy jego potrzeb. Powstają zarówno proste w obsłudze systemy do zarządzania niewielkimi sklepami jak i obszerne systemy e-commerce, pozwalające zarządzać kompleksowo całym sklepem. Przygotowując projekt sklepu firma skupia swoją uwagę na jego optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, uwzględniając zasady czystego SEO.

Dobre miejsce dla serwisu = dobry hosting. Ta usługa oferowana jest również przez firmę Kombinet, w dwóch pakietach K-150 i K-300. Pierwszy z nich to rozwiązanie dobre dla mikroprzedsiębiorstw i osób prywatnych, drugi – dla profesjonalistów. Oczywiście wszystko zostaje dostosowane do wymagań klienta, ponieważ firma Kombinet dba o to, aby oferta spełniała wszystkie potrzeby klienta. Oprócz tego oferowane są usługi dodatkowe, w zależności od pakietu, takie jak na przykład: konto hostingowe, transfer, nielimitowane poddomeny, pełne statystyki, nielimitowane bazy danych My SQL, aliasy, przekierowania. Konfiguracja a następnie instalacja serwisu na nowym hostingu wykonywana jest oczywiście w ramach usługi.

Promocja w sieci jest obecnie oczywista dla większości osób. Dobrze przygotowana strona internetowa przynosić może nie tylko zyski pieniężne ale również wizerunkowe. Zwiększa to lojalność firmy w oczach klienta. Widać zatem, że rozsądna inwestycja w odpowiednie elementy marketing mix to inwestycja w przyszłość. Dlaczego więc nie powierzyć jej profesjonalnej firmie jaką jest niewątpliwie Kombinet.