Etykiety na każdą okazję

Kiedy posiadamy nieduży sklepik albo zajmujemy się sprzedawaniem przez internet na małą skalę, poświęcić chwilę na etykiety sprzedawanych rzeczy.

Niech nie będą to tylko zwykłe kartki przytroczone do pudełka, przekazujące tylko suche wiadomości o przedmiocie. Etykiety mogą być świetną wizytówką i formą promocji naszego sklepu.

etykiety samoprzylepne

Źródło: www.eti-go.pl

Wspaniale sprawdzą się etykiety samoprzylepne. Oczywiście – nie można ich nakleić bezpośrednio na produkt, a to wymaga od nas używana kartoników lub torebek do pakowania. Jest to świetne posunięcie, towary z miejsca wyglądają elegancko. Na tego rodzaju wizytówce da się wydrukować – poza wiadomościami o przedmiocie – nazwą producenta, typem, kolorem itp. jeszcze na dodatek przykładowo nasze logo, adres sklepu, adres strony internetowej, czy wiele innych. Trzeba zwrócić uwagę na to, by etykieta logistyczna nie była przesadnie duża – małe pudełeczko oblepione wielką etykietą nie robi dobrego wrażenia.

Zdecydowanie wspaniałą inwestycją będą czytniki kodów kreskowych. Można zapewne znaleźć jakieś darmowe aplikacje tego typu, jednak kiedy zlecimy podwykonawcy napisanie go dla nas, tak aby był dopasowany do potrzeb naszego sklepu – wówczas mamy gwarancję, że będzie dobrze działał.

Kiedy już zainwestowaliśmy we własne, idealnie wydrukowane etykiety – poświęćmy uwagę na to, by stosunkowo mało czasu przeznaczyć na nakładanie ich na kartoniki. Gdybyśmy musieli dokonać tego ręcznie – nie wystarczyłoby dnia na zrobienie czegokolwiek innego. Tu wybawieniem są aplikatory towa. Te małe urządzenia pomogą nam w oklejeniu etykietami każdego pudełka w naszym sklepie, zatem należy je mieć. To inwestycja, która pozwala zaoszczędzić czas i zwróci się właściwie natychmiast.

Wykorzystujmy do promocji nie tylko oczywiste środki – takie jak reklama w prasie czy sieci. Tak prosta rzecz jak etykieta także może sprawdzić się jako nośnik reklamy.

Źródło: Etisoft