Bardzo ważna sprawa: bokserki czy slipy? Co wybierają panowie, co wolą kobiety?

W ostatnich latach męska bielizna uległa znacznej zmianie. Dlaczego, pytasz? Otóż, znane od dawna slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz popularniejszym bokserkom. W tym samym czasie, znane stały się także męskie szorty jako bielizna. Niby więcwspominamy tylko o majtkach, ale czasami kwestia, co nabyć, to niemały dylemat. A co więcej, wad i zalet za i przeciw, z jednej, jak i drugiej strony jest z pewnością dużo.

moda męska

Autor: Digel
Źródło: Digel
Istotne są przecież wygoda noszenia. Wielu mężczyzn chwali sobie wolność oraz komfort, jaką zapewniają bokserki, jednocześnie dla drugiej grupy ta cecha jest dość znaczną przeszkodą. Tak więc, w tej pozostałej grupie panów istnieje pełna zgoda, że slipy są dobre i wygodne zarazem. Jakimś kompromisem jest w tym przypadku wybór wygodnych męskich szortów. Moim zdaniem warto wybrać bokserki, a podstawową zaletą jest troska o zdrowie. Od jakiegoś czasu jest jasnym, iż przegrzewanie męskich stref intymnych jest niehigieniczne, ale też niezbyt zdrowe, gdyż może grozić bezpłodnością lub obniżeniem płodności.

Podstawowym sprawcą problemu są zbyt dopasowane slipy. W takiej sytuacji nie warto ryzykować, korzystniej z marszu wybrać bokserki – online. Pomimo tego typu wpływających na zdrowie czynników znaczna liczba mężczyzn przekonuje nawyk.

męski styl

Autor: Calamara
Czyli, jak od zawsze ubierało się slipy, to dlaczego dokonywać. Z jednej strony siła nawyku, z drugiej wygoda i poczucie, że wszystko jest w porządku. Jednakowoż, bokserki zdobywają coraz większą popularność. Skąd to się bierze? Jak pokazują badania, to dzięki kobietom, gdyż to one z większą częstotliwością niż sami panowie, kupują męską bieliznę dla swoich partnerów. Równocześnie, analizując opinie kobiet na ten temat, można wywnioskować, iż rzeczywiście wolą bokserki. Dlaczego?

Bez wątpienia, bokserki są znacznie bardziej sexy. Slipy z kolei kojarzą się im z okresem komuny, z bielizną dziadków, ojców, z mężczyzną, który nie myśli o tym, jak wygląda (. Bokserki z kolei są bardziej nowoczesne, mężczyźni wydają się w nich bardziej męscy. Równocześnie, to nie tylko wpływ kobiet, bo wielu mężczyzn z pewnością z większą częstotliwością kupuje bokserki. I to niekoniecznie ze względu na zdrowie. Po prostu preferują ten rodzaj bielizny.